Temmuz 18, 2024

Özgürlük İçin

Android Telefondan Anadolu Panteri-Pardus-Archman Uzaktan Kontrol Etme

2 min read
KDE Connect, bilgisayar grafikleriniz için en iyi seçenektir. Artık telefonunuzun dijital kenarına dokunmak için telefonunuzu ve izleme dörtgenini kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda yüklü işletim sistemi ve telefonunuzu birleştirmenize izin verecek herhangi bir bağlantı bulamazsınız. KDE Connect ile bilgisayarınızdaki teknolojileri , telefonunuzla kullanabilirsiniz.  

KDE Connect’i sisteminize yükleyin:

KDE Connect, popüler bir uygulamadır, güncel sürümünü APT paket yönetici ile kolayca yükleyebilirsiniz.
sudo apt instal kdeconnect
Archman

sudo pacman -S kdeconnect

 

KDE Connect’i Android Telefonunuza yükleyin:

KDE Connect açık kaynaklı bir uygulamadır, Açık Kaynak Fdroid ile veya Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. Her iki uygulama mağzasında  “KDE Connect” i yazarak arayabilirsiniz. Yüklemeyi onaylayın ve cihazınızı uygulamanın indirmesini bekleyin.

Uygulamaya Bağlanın:

Bilgisayarınızdaki görüntü aşağıdaki olacaktır. Telefonunuz üzerinde eşleşme isteği düğmesine tıklayın Bilgisayarınızda telefonunuz güvenli aygıt olarak tanımlamak için gelen bildirimi kabul edin. Telefonunuzdaki ekran görüntüsü aşağıdaki gibi olacaktır. Dosyaları Gönder ile  telefonunuzdaki dosyaları gönderebilir   Uzaktan Slayt gösterisini kontrol edebilirsiniz. Uzaktan giriş ile telefonunuzu fare olarak kullanabilirsiniz. Komut Çalıştır ile daha önceden hazırladığınız veya yeni hazırlayacağınız komutları girebilirsiniz.    

sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

sitesinden daha fazla şey keşfedin

Okumaya devam etmek ve tüm arşive erişim kazanmak için hemen abone olun.

Okumaya Devam Edin