Anadolu Panteri İndir

Sorumluluk Reddi

          Anadolu Panteri Linux tarafından sağlanan teknolojiler için açıktan veya belirli bir kitleye ya da alana yönelik üstü kapalı veya kapsamlı hiçbir garanti verilmemektedir. Tüm yazılımlar, açıkça belirtilmiş, zımni veya zımnen varsayılmış olsun, herhangi bir garanti verilmeksizin kullanıcıya ulaşması sağlanır. Bu bilgiler taahhüt edilmiş kesin bir kalite veya kararlılık ile ilgili herhangi bir garanti içermez. Anadolu Panteri Linux’un özel bir amaca veya kitleye uygunluğu konusunda herhangi bir iddia veya garanti bulunmamaktadır. Kullanıcılar, İşletim sisteminin veya sistem üzerinde kullandığı yazılımların kullanımından kaynaklanan zararların tüm sorumluluğunu üstlenir.

      Özetle: Anadolu Panteri Linux, Debian GNU/linux tabanlı açık kaynak özgür yazılım bir işletim sistemidir. Kurulum ve kullanım herkes için ücretsizdir ve destek forumumuzdaki topluluk tarafından sağlanmaktadır. Anadolu Panteri  Linux sistemlerini kendi sorumluluğunuzda indirip kurarsınız. Anadolupanteri.net proje yönetimi ve Anadolu Panteri Linux Topluluğu, meydana gelen herhangi bir zarardan sorumlu değildir. Anadolu Panteri linux kullanıcıları, işletim sistemimizi sanal ve gerçek makinelerde kurarak veya live olarak kullanarak tüm sorumluluğu kabul etmiş varsayılır.

Disclaimer

         No warranties, expressed or implied or comprehensive, are made for the technologies provided by Anadolu Panteri Linux. All software is provided to the user without warranty of any kind, whether express, implied or implied. This information does not imply any guarantee of absolute quality or stability. No claims or warranties are made as to the fitness of Anadolu Panteri Linux for a particular purpose or audience. Users assume all responsibility for the damages caused by the use of the Operating system or the software used on the system.

In summary: Anadolu Panteri Linux is an open source free software operating system based on Debian GNU /Linux. Installation and use is free for everyone and provided by the community in our support forum. You download and install Anadolu Panteri Linux systems at your own risk. Anadolu Panteri project management and the Anadolu Panteri Linux Community are not responsible for any damages incurred. Anadolu Panteri linux users are deemed to have accepted all responsibility by installing our operating system on virtual and real machines or using it live.

Anadolu Panteri Son Kullanıcı Sürümü

Kararlı Sürüm

Anadolu Panteri SK 12.4 (2 indirme )

Anadolu Panteri SK 12.4 MD5 (7 indirme )

SK Sürüm 10.9.7 (2088 indirme )

SK Sürümü MD5 (265 indirme )

Yuvarlanan Sürüm

Anadolu Panteri 12.X Yuvarlanan Sürüm (34 indirme )

Anadolu Panteri 12.X Yuvarlanan Sürüm MD5 (1260 indirme )

 

        Anadolu Panteri Geliştirici Sürümü

       Anadolu Panteri Geliştirici Sürümü (203 indirme )

GL MD5 (108 indirme )


 

 

 

            Anadolu Panteri Eğitim (EBA) Sürümü

                                                                           Okul

         Anadolu Panteri EBA 10.9.8 (1501 indirme )

Anadolu Panteri EBA 10.9.8 MD5 (107 indirme )

 

  2.Yansı : Sourceforge

 

Gelecek Anadolu Panteri Sürümleri

EBA Laboratuar

    EBA Laboratuar (461 indirme ) 11.2 B1

EBA Laboratuar MD5 (1216 indirme ) 11.2 B1

       EBA Akıllı Tahta Sürümleri

             Lise 12.4.1

         Anadolu Panteri EBA Akıllı Tahta Lise (3 indirme )

         Ortaokul 12.4.1

        Anadolu Panteri EBA Akıllı Tahta Ortaokul (1 indirme )

    Anaokul 12.4.1

       Anadolu Panteri EBA Akıllı Tahta Anaokul (1 indirme )

 

Anadolu Panteri Gelecek Sürümleri

 

 

 

Resimler : Pixabay

 


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.